Uluslararası Evden Eve

" NEREDEN -> NEREYE HİZMET VERİYORUZ "

KUZEY AMERİKA VE GÜNEY AMERİKA'DAKİ TÜM ÜLKELER,  DÜNYADAKİ ADA ÜLKELERİN TAMAMI, AVRUPA'DA HERYER, İSKANDİNAV ÜLKELERİ, AFRİKA ÜLKELERİ, ORTADOĞU ÜLKELERİ, UZAKDOĞU'DAKİ HERYER VE AVUSTURALYA OLMAK ÜZERE ; SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZ, DÜNYADA HER NEREDE BULUNUYORSA VE  NEREDE TEBESSÜMÜNÜ YAŞATMAYA DEVAM EDECEKSE, MADDİ MANEVİ KIYMET VE HATIRALARININDA, HERZAMAN YANINDA OLMASI İÇİN, DÜNYANIN HERYERİNDEN HERYERİNE, HERŞEY DAHİL KAPIDAN KAPIYA OLMAK ÜZERE, PROFESYONEL HİZMETLERİMİZLE YANINIZDAYIZ.

 

PAKETLEME, ETİKETLEME, ENVANTER LİSTESİ DÜZENLENMESİ, EŞYALARINIZIN VOLUME HACMİ VE GİDECEĞİ VARIŞ ÜLKE DURUMUNA BAĞLI OLARAK, KARAYOLU İLE GİDECEKSE TIR'A YÜKLENMESİ,  DENİZYOLU İLE GİDECEKSE KONTEYNER'A YÜKLENMESİ, ACİL VARIŞ YAPMASI GEREKEN EŞYALARINIZIN İÇİN HAVAYOLU İLE GÖNDERİLMESİNİ SAĞLIYORUZ.

TÜM İSTANBUL'DAKİ VE TÜM TÜRKİYE'DEKİ GÜMRÜK VE LİMANLARDA ; 700 KİŞİLİK PROFESYONEL PERSONEL VE OFİSLERLE, HİZMET VEREN GÜMRÜKLEME BİRİMİ TARAFINDAN, TÜRKİYE GÜMRÜK GİRİŞ VEYA TÜRKİYE GÜMRÜK ÇIKIŞ HİZMETLERİ , SÜRATLE TAMAMLANIR. TAMAMLANMASI ARDINDAN, EŞYALARINIZ YURTDIŞI YOLCULUĞUNA BAŞLAMIŞ OLUR.

DÜNYANIN HER NOKTASINDAKİ, PROFESYONEL ACENTELERİMİZ TARAFINDAN, GÜMRÜK GİRİŞ VEYA ÇIKIŞ İŞLEMLERİ YAPILIR, EŞYALARINIZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR, TÜM PAKETLER ENVANTER KONTROLLU AÇILARAK, KURULUM VE EV İÇİ YERLEŞTİRME İŞLEMLERİ YAPILIR, ÇIKAN ÇÖP VE AMBALAJ MALZEMELERİ ATILIR.

PROFESYONELLİĞİMİZ VE HARFİYEN SÖZLERİMİZİN ARKASINDA DURARAK VERMİŞ OLDUĞUMUZ KUSURSUZ VE  ADIM ADIM BİLGİLENDİREREK ULUSLARARASI STANDARTLARDAKİ HİZMETLERİMİZİN TEMEL AMACI O'DUR Kİ ; YENİ HAYATA BAŞLADIĞINZDA, TATSIZ SÜRPRİZLER HİÇBİR ZAMAN AKLINIZDA VE HATIRALARINIZDA YER ALMADAN , HER GÜZEL ANILARINIZ GİBİ, YÜZÜNÜZDEKİ GÜLERYÜZÜNÜZ OLMAK İÇİN VE TÜM DOSTLARINIZA BİZLERİ TAVSİYE ETMENİZ İÇİNDİR.     

 

" YURTDIŞINA TAŞINIYORUM, HİZMET SÜRECİ ADIM ADIM NASIL İŞLİYOR ? "

TELEFON AÇARAK VEYA E-MAIL GÖNDEREREK YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BAŞVURUNUZ ARDINDAN, EŞYALARINIZI ADRESİNİZDE EXPERTİZ YAPILMASI İÇİN , UYGUN OLDUĞUNUZ TARİH VE SAAT İÇİN VERMİŞ OLDUĞUNUZ RANDEVU SONRASI, EXPERTİZ UZMANIMIZ RANDEVU GÜNÜ TAM SAATİNDE SİZLERİ ZİYARET EDER.

 

 

EŞYALARINIZIN VOLUME HACİM BİLGİLERİ, KULLANILACAK MALZEME VE EKİPMAN BİLGİLERİ, YURTDIŞI ADRES VE DİĞER DETAY BİLGİLER, SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZIN İSTEK VE TALEPLERİNİ, İHTİYAÇ DUYULAN VE ÇÖZÜM GEREKTİREN TÜM HİZMET İSTEKLERİNİZİ TALİMATLARINIZI, DİKKATLİ VE ÖZENLİ NOT ALIYORUZ, BU ŞEKİLDE EXPERTİZ RAPORU OLUŞTURUYORUZ. 

 

 

UZMAN VE GENİŞ KADROYA SAHİP OPERASYON BİRİMİMİZ, EN KISA SÜREDE ; SİZLER İÇİN EN İYİ MALİYET VE FİYAT ÇALIŞMASI YAPARAK, TÜM DETAY VE VERİLECEK HİZMETLERİN APAÇIK VE NET BİR ŞEKİLDE BELİRTİLMİŞ OLARAK, RESMİ TEKLİF E-MAILINIZE GÖNDERİLİR. HİÇBİR ZAMAN SONRADAN SÜRPRİZ MASRAF ÇIKMAZ ! VE EN BAŞINDAN EN SONUNA KADAR TEKLIF UZERINDEKI VERILEN SOZLER HARFİYEN VE ADIM ADIM YERINE GETİRİLİR. 

 

 

DEĞERLİ İŞ EMİRLERİNİZİN VERİLMESİ ARDINDAN, PAKETLEME BİRİMİMİZ TARAFINDAN, GEREKLİ TÜM REZERVASYONLAR YAPILARAK, GEREKLİ EKİP VE EKİPMAN PLANLAMALARI EKSİKSİZ YAPILIR. EŞYALARINIZIN PAKETLEME ESNASINDA, EKİBİN BAŞINDA , İNGİLİZCE BİLEN, EKİP LİDERİ - SUPERVISOR PERSONELİMİZ MUTLAKA BULUNMAKTADIR. PROFESYONEL EKİBİMİZİN YÖNETİMİ VE EV İÇİNDEKİ PAKETLEME , ORGANİZASYON VE EKİBE VERİLECEK TALİMATLAR, EN BAŞINDAN EN SONUNA KADAR EKİP LİDERİ SORUMLULUĞUNDA OLACAKTIR. GEREKLİ GÖRDÜĞÜNÜZ TAKDİRDE ; İSTEK, TALEP VE TALİMATLARINIZI SADECE EKİP LİDERİ PERSONELİMİZE İLETMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.    

KULLANILAN TÜM MALZEMELER VE EKİPMANLAR, ULUSLARARASI UZUN MESAFE PAKETLEME NORMLARINA UYGUN, YÜKSEK MUKAVEMETLİ VE PROFESYONEL MALZEMELERDİR. 

ÖRNEĞİN, KULLANILAN KARTON KUTULARIMIZ YÜKSEK MUKAVEMETLİ ÖZEL İMAL EDİLMİŞ PROFESYONEL VE ULUSLARARASI UZUN MESAFE KARGO KURALLARINA UYGUN  KUTULAR OLDUĞUNDAN, KONTEYNER İÇİNDE, 12 ADET KARTON KOLİ ÜST ÜSTE KONULSA BİLE, EN ALTTAKİ KOLİ DEFORME OLMAYACAK KALİTEDEDİR.  

 

YAPILMIŞ OLAN HER PAKET VE KOLİ ÜZERİNE, STICKER ETİKETLER YAPIŞTIRILIR. BU ETİKETLERE ; EŞYA SAHİBİ'NİN ADI, VARIŞ ŞEHİR, PAKET NUMARASI VE PAKET İÇERİĞİ, BİLGİLERİ YAZILIR.

TÜM EŞYALARIN ; PAKET NUMARASI, ALINIŞ ADRES, VARIŞ ADRES, PAKET İÇERİĞİ, HİZMET TARİHİ BİLGİLERİNİN YER ALDIĞI, ÜÇ KOPYADAN OLUŞAN, TAM VE EKSİKSİZ İNGİLİZCE ENVANTER LİSTESİ DÜZENLENİR, YÜKLEME YAPILMADAN ÖNCE, EŞYA SAHİBİNE ENVANTER LİSTESİNDEN BİR KOPYA VERİLMESİ ARDINDAN, ENVANTER LİSTESİ KONTROLLU OLARAK, TÜM EŞYALARIN     KAMYON VEYA KONTEYNER'A YÜKLEME İŞLEMLERİ YAPILIR. 

CAM EŞYALARIN VEYA HASSAS EŞYALARIN BULUNDUĞU PAKET VE KOLİLERE, HASSAS TAŞIMA YAPILMASINI GEREKTİREN, FRAGILE STICKER DİKKAT ETİKETLERİ YAPIŞTIRILIR.

 

VARIŞ ÜLKE LOKASYONUNA GÖRE VE EŞYALARIN VOLUME HACMİNE BAĞLI OLARAK VE EŞYA SAHİBİNİN TALEPLERİ'DE GÖZÖNÜNDE BULUNDURULARAK, EŞYA SAHİBİNİN ADRESİNDE KAPI ÖNÜNE GETİRİLEN, KAMYON, VEYA KONTEYNER'A , DİKKATLİ VE ÖZENLİ YÜKLEME YAPILIR.   

EŞYALARINIZIN AZ OLMASI SEBEBİYLE ; KAMYON VEYA KONTEYNER DOLDURMAYACAK KADAR KÜÇÜK HACİMDE OLDUĞU ZAMAN, PARSİYEL GÖNDERİ OLMASI HALİNDE, ÖZEL FIRINLANMIŞ BAKTERİ VE NEM ÜRETMEYEN, ULUSLARARASI  ISPM15 STANDARTLARINDA,  PALETLİ LİFTVAN İÇİNE KONULUR. BU SAYEDE, EŞYALARINIZIN BİR BAŞKA EŞYA İLE KARIŞMASI , KAYBOLMASI, YOLCULUK ESNASINDA OLUŞACAK SARSINTILARDAN ETKİLENMESİ ÖNLENİR !  EVİNİZİN İÇİNDEKİ GÜVENLİ MUHAFAZA'NIN DEVAMI SAĞLANMIŞ OLUR.    .

HAVAYOLU NAKLİYE İLE ÇOK DAHA KISA ZAMANDA TESLİM EDİLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ, ÖRNEĞİN KIYAFETLERİNİZ VEYA KÜÇÜK HACİMDEKİ EŞYALARINIZ VE GÖNDERİLERİNİZ İÇİN, 100 cm x 50 cm x 50 cm TRIPLEX KOLİ ( EN YÜKSEK MUKAVEMETLİ ) VEYA ULUSLARARASI ISPM15 STANDARTLARDA BAKTERİ VE NEM ÜRETMEYEN PALETLİ LİFTVAN İÇİNDE GÜVENLİ YOLCULUK YAPMASI SAĞLANIR.

ISTANBUL'DAKİ  VE TÜRKİYE'NİN TÜM GÜMRÜKLERİNDEKİ MEVCUT OFİSLER VE TOPLAMDA 700 KİŞİLİK PERSONELTARAFINDAN,  EN HIZLI GÜMRÜK BEYANNAME İŞLEMLERİ YAPILARAK, İHRACAT GÜMRÜK ÇIKIŞ İŞLEMLERİ TAMAMLANIR VE EŞYALARINIZIN ;  TÜRKİYE'DEN YURTDIŞINA GÜVENLİ YOLCULUK SÜRECİ BAŞLAMIŞ OLUR. 

DÜNYANIN HERYERİNDEKİ, ACENTELERİMİZ TARAFINDAN, GÜMRÜK GİRİŞ İŞLEMLERİ YAPILIR, EŞYALARINIZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR, PAKETLERDEN AÇILARAK KURULUM VE MONTAJLARI YAPILIR , ÇIKAN ÇÖP VE AMBALAJ MALZEMELERİNİN ATILMASI HİZMETLERİ EKSİKSİZ TAMAMLANARAK, YENİ HAYATINIZA GÜLERYÜZÜNÜZ VE TEBESÜMLE  BAŞLAMIŞ OLURSUNUZ.  

" HENÜZ EV BULAMADIM, DEPOLAMA HİZMETLERİNE İHTİYACIM VAR ! "

TÜRKİYE'DEN YURTDIŞINA VEYA YURTDIŞINDAN TÜRKİYE'YE TAŞINMA SÜRECİNİZDE, HENÜZ EV BULAMAMA VEYA BAŞKA SEBEPLERDEN DOLAYI İSTEDİĞİNİZ KADAR EŞYALARINIZI DEPOLARIMIZDA MUHAFAZA EDİYORUZ.

50.000 METREKARE, KAPALI ALAN RAFLI SİSTEM DEPOLARIMIZ, 7 GÜN 24 SAAT KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİNE SAHİPTİR.RUTUBET VE NEM OLMADAN,  KURU VE ODA SICAKLIĞI SAĞLAMASI İÇİN, ÖZEL İKLİMLENDİRME VE HAVALANDIRMA MEVCUTTUR. PERİYODİK VE DÜZENLİ OLARAK, BAKTERİ MİKROP VE HAŞERATA KARŞI KONTROLLER SÜREKLİ YAPILMAKTADIR.  

 

" OTOMOBİL VEYA MOTOSİKLETİMİ'DE YURTDIŞINA GÖTÜREBİLİRMİYİM "

TÜRKİYE'DEN YURTDIŞINA ÇIKARKEN VEYA YURTDIŞINDAN TÜRKİYE'YE GELİRKEN, OTOMOBİL VEYA MOTOSİKLETİNİZİ DE GETİREBİLİRSİNİZ.

BÖYLE BİR TALEBİNİZ OLDUĞUNDA, GEREKLİ DETAY BİLGİLERİ SİZLERDEN EDİNDİKTEN SONRA, VARIŞ ÜLKE'NİN ;  GÜNCEL GÜMRÜK MEVZUATINA GÖRE MASRAF VE YAPILMASI GEREKENLER KONUSUNDA ADIM ADIM BİLGİLENDİRİYORUZ VE UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ TAKDİRDE İŞLEMLERE BAŞLIYORUZ.  

 

 

" KEDİ , KÖPEK... VB EVCİL DOSTLARIMDAN AYRILMAK İSTEMİYORUM, NE YAPMALIYIM "

TÜRKİYE'DEN YURTDIŞINA ÇIKARKEN VEYA YURTDIŞINDAN TÜRKİYE'YE GELİRKEN, KEDİ VEYA KÖPEK EVCİL DOSTLARIMIZI'DA GETİREBİLİRSİNİZ. 

BÖYLE BİR TALEBİNİZ OLDUĞUNDA, GEREKLİ DETAY BİLGİLERİ SİZLERDEN EDİNDİKTEN SONRA, VARIŞ ÜLKE'NİN ;  GÜNCEL GÜMRÜK MEVZUATINA GÖRE MASRAF VE YAPILMASI GEREKENLER KONUSUNDA ADIM ADIM BİLGİLENDİRİYORUZ VE UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ TAKDİRDE İŞLEMLERE BAŞLIYORUZ.  

 

" YURTDIŞINDAN TÜRKİYE'YE TAŞINIYORUM, NE YAPMALIYIM ? "

 

E-MAIL VEYA TELEFONLA BİZLERE BAŞVURUDA BULUNDUKTAN SONRA, OPERASYON BİRİMİMİZ SİZLERDEN GEREKLİ DETAY BİLGİLERİ NOT ALIR ALMAZ , EN HIZLI ŞEKİLDE ; SİZİN UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ GÜN VE SAAT OLMAK ÜZERE, ADRESİNİZE EN YAKIN ACENTEMİZ'E EŞYALARINIZIN EXPERTİZ YAPILMASI İÇİN TALİMAT VERİR. 

EXPERTİZ YAPILMASI ARDINDAN, DETAYLI RAPORLAMA YAPARAK BİZE GÖNDERİR.

UZMAN VE PROFESYONEL OPERASYON BİRİMİMİZ, SİZİN İÇİN EN İYİ MALİYET CALIŞMASI YAPAR VE -MAIL ADRESİNİZE, DETAYLI TEKLİF GÖNDERİR.

TEKLIFIMIZI OLUMLU BULARAK SİZLERE HİZMET VERMEMİZİ ONAYLAMANIZ AKABİNDE, GEREKLİ TÜM TALİMATLAR ACENTEMİZE VERİLİR ; DEMONTAJ İŞLEMLERİ , PROFESYONEL PAKETLEME, ETİKETLEME, ENVANTER LİSTESİ YAPARAK BİR KOPYASININ EŞYA SAHİBİNE VERİLMESİ ARDINDAN YÜKLEME YAPRAK, GÜMRÜK ÇIKIŞ İŞLEMLERİ  TAMAMLANMASI SONRASI , EŞYALARINIZ YOLA ÇIKMIŞ OLUR.

EŞYALARINIZ ; TÜRKİYE'DEKİ VARIŞ YAPMASINI İSTEDİĞİNİZ ŞEHİR VEYA İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA, EN YAKIN LİMAN VEYA GÜMRÜĞE VARIŞ YAPAR.

TÜRKİYE'DEKİ ; GÜMRÜK GİRİŞ İŞLEMLERİ YAPILIR, LİMAN VE GÜMRÜK MASRAFLARI ÖDENİR, SÖZ VERDİĞİMİZ GÜN VE SAATTE EŞYALARINIZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR, PAKETLERDEN AÇILARAK KURULUM VE MONTAJLARI EKSİKSİZ YAPILIR, ÇIKAN ÇÖP VE AMBALAJ MALZEMELERİ ATILARAK, HİZMET TAMAMLANMIŞ OLUR.

" HERZAMAN VERDİĞİMİZ SÖZLERİN HARFİYEN HEP ARKASINDAYIZ ! " 

SÖZ VERDİĞİMİZİN DIŞINDA, HİÇBİR ZAMAN SÜRPRİZ MASRAF ÖDEMEZSİNİZ. EN BAŞTAN SİZE ÖZEL HAZIRLANMIŞ OLAN, SÖZLEŞME VE TEKLİF FORMUNDA VERİLECEK HİZMETLERİN TAMAMI EKSİKSİZ VE KUSURSUZ SAĞLANMIŞ OLUR. 

 

 

" EŞYALARIMIN TAŞINMASI , TÜM RİSKLERE KARŞI SİGORTA KAPSAMINDA MIDIR "

KULLANILMIŞ EV EŞYALARI VE KİŞİSEL EŞYALARIN SİGORTA KAPSAMINDA OLMASI İÇİN, EŞYA SAHİBİ TARAFINDAN BELİRLENMİŞ VE DEKLARE EDİLMİŞ KIYMET BEDEL ÜZERİNDEN, EN UYGUN MALİYETLİ GÜNCEL SİGORTA KOMİSYON DEĞERLERİ ÜZERİNDEN, ALL RİSK SİGORTA KOMİSYON BEDELİ ÖDENMESİ ŞARTI İLE , İSTEDİĞİNİZ KIYMET BEDEL ÜZERİNDEN, TÜM RİSKLERE KARŞI SİGORTA KAPSAMINDA OLMASINI İSTEYEBİLİRSİNİZ. 

TAMAMEN ISTEGINIZE BAĞLI OLARAK, ALL RİSK SİGORTA YAPILMASI KONUSUNDA TALEBİNİZ OLDUĞUNDA, DOLDURMANIZ GEREKEN , ALL RİSK SİGORTA DEKLARASYON FORMU AYRICA GÖNDERİLMEKTEDİR.  

 

 

" KULLANILAN MALZEMELER  VE UYGULAMALAR "

HİJYEN OLMAYAN, KİRLİ , YIRTIK, ÖZENSİZ MALZEMELER VE BATTANİYE ASLA KULLANILMAZ.

CAM VE PORSELEN EŞYALARINIZ

MUTFAK'TAKİ TABAK BARDAK ...VB EŞYALARINIZ , ASİT ORANI DÜŞÜK BEYAZ KAĞITLARA, HERBİRİ DİĞERİNE TEMAS ETMEDEN TEK TEK SARILIR.

MUTFAK MALZEMELERİ İÇİN ÖZEL HAZIRLANMIŞ, MUKAVEMETİ YÜKSEK KARTON KUTU İÇİNE, BİRBİRİNE TEMAS ETMEDEN ÖZENLE YERLEŞTİRİLİR.  KUTU BANTLANIR VE KUTU ÜZERİNE NOT YAZILIR. ÖRNEK ; MUTFAK-BARDAKLAR TABAKLAR.

ÇOK HASSAS EŞYALARINIZ

ÇOK DAHA FAZLA ÖZEN GÖSTERİLMESİ GEREKEN ; KRİSTALLER, GÜMÜŞ TAKIMLAR, ANTİKA VE MANEVİ DEĞERİ OLAN ANTİKA EŞYALARINIZ ; STRAFOR KÖPÜK İÇİNE KONULARAK EN HASSAS PAKETLEME YAPILIR, HER TÜRLÜ SARSINTI VE SÜRPRİZLERE KARŞI GÜVENDE OLUR.

 

 

ASKILI KIYAFETLERİNİZ 

GARDROBUNUZDA ASKIYLA VE ÖZENLE MUHAFAZA ETTİĞİNİZ  KIYAFETLERİNİZ, ÖNCE ŞEFFAF ELBİSE POŞETLERİ GİYDİRİLDİKTEN SONRA, ASKILI ELBİSE KARTON KUTULARA , GARDROBUNUZDA ASKIYLA MUHAFAZA ETTİĞİNİZ ŞEKİLDE ASILARAK PAKETLENİR, VARIŞ ADRESTE TEKRAR ÜTÜ YAPMANIZA GEREK OLMAZ.

 

AYAKKABILARINIZ 

AYAKKABILARINIZ ŞEFFAF AYAKKABI KUTULARINA VEYA AYAKKABI İÇİN ÖZEL HAZIRLATTIĞIMIZ FERMUARLI AYAKKABI POŞETLERİNE KONULARAK PAKETLEME YAPILIR.     

 

 

MOBİLYALARINIZ

DEMONTE EDILIR, KÖŞELERİNDEN HASAR GÖRMEMESİ İÇİN, L KÖŞE DESTEK MALZEMELER İLE DESTEKLENDİKTEN SONRA, HASSASİYET DERECESİNE GÖRE KARTON VE BALONLU SARMA MALZEMELERE SARILIR.  

 

PİYANO VE AĞIR İŞÇİLİK GEREKTİREN HİZMETLER 

PİYANO, ÇELİK PARA KASASI ..VB AĞIR İŞÇİLİK GEREKTİREN EŞYALARINIZ, BU İŞLER İÇİN GÖREVLENDİRİLMİŞ EKİBİMİZ TARAFINDAN HİZMET VERİLMEKTEDİR.

ÖZELLİKLE PİYANO İÇİN ; MESAFE DURUMUNA GÖRE EN HASSAS PAKETLEME YAPILIR. YÜKSEK KATLARDA VEYA GEREKEN DURUMLARDA, AHŞAP SANDIK İÇİNE KONULUR, DIŞARDAN KURULAN ASANSÖR VEYA VİNÇ YARDIMIYLA EN HASSAS TAŞIMA İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLİR. 

 

 

KOLTUK , KANEPE , DERİ VE TEXTIL EŞYALARINIZ

KOLTUK, KANEPE, YATAK, BAZA, PERDE.. VB  DERİ VEYA KUMAŞLI EŞYALARINIZIN ; METAL VEYA AHŞAP AYAKLARI VARSA, TAŞIMA ESNASINDA HASAR GÖRMEMESİ İÇİN DEMONTE EDİLİR, 17 MİKRON STREÇ İLE KAPLANIR, KÖŞELERİNDEN HASAR GÖRMEMESİ İÇİN KARTON DESTEK MALZEME VEYA L KÖŞE POLİETİLEN MALZEME İLE DESTEKLENMESİ ARDINDAN, BÜYÜK BALONLU SARMA MALZEMESİ İLE SARILARAK PAKETLEME YAPILMASI ARDINDAN YÜKLEME YAPILIR.  

 

 

BEYAZ EŞYALARINIZ

TELEVİZYON , BUZDOLABI, ÇAMAŞIR MAKİNESİ , BULAŞIK MAKİNESİ, KURUTMA MAKİNESİ ..VB BEYAZ EŞYALARINIZIN , DEMONTAJ VE HASSAS PAKETLEMİ İŞLEMİ YAPILIR, GİDECEĞİ ADRESTE MONTAJ İŞLEMLERİ YAPILARAK KULLANIMA HAZIR  DURUMDA HİZMET TAMAMLANIR. 

 

DUVARA MONTE VE ELEKTRİK İŞLERİ 

ISTEĞİNİZE BAĞLI OLARAK ; DUVARA MONTE RESİM AYNA ASILMASI İŞLERİ, ELEKTRİK İŞLERİ VE KLİMA DEMONTAJ MONTAJ HİZMETLERİ, TEKNİK EKİBİMİZ TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR.  

KİTAPLAR

KÜTÜPHANE'NİZDE , ÖZENLE VE BELLİ BİR SIRAYA GÖRE MUHAFAZA ETTİĞİNİZ KİTAPLARINIZ, HER ÜNİTE İÇİN SIRA NUMARASI VERİLEREK, KOLİLERE ÖZENLE YERLEŞTİRİLİR. VARIŞ ADRES'TE AYNI ŞEKİLDE, ÜNİTE NUMARA SIRASINA GÖRE YERLEŞTİRİLİR VE BU SAYEDE EL ALIŞKANLIĞINIZ HİÇ DEĞİŞMEZ.

 

ANTİKA VE MANEVİ DEĞERİ OLAN ÇOK HASSAS EŞYALARINIZ

EŞYALARINIZIN HASSASİYET VE GİDECEĞİ MESAFE UZAKLIĞINA BAĞLI OLARAK ; TAŞINMA, UZUN SÜRELİ DEPOLAMA VEYA YOLCULUK ESNASINDA DEFORME OLMAMASI , TATSIZ SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞILMAMASI İÇİN, ASİT ORANI DÜŞÜK ÖZEL MALZEME VE EKİPMANLAR İLE AMBALAJ YAPILDIKTAN SONRA, STRAFOR KUTU VE ÖZEL ÜRETİLMİŞ ; BAKTERİ VE NEM ÜRETMEYEN ULUSLARARASI ISPM15 STANDARTLARINDA AHŞAP SANDIKLAR İÇİNDE TAŞINMA HİZMETLERİ GERCEKLEŞTİRİLİR.