SunExpress International Movers, şehiriçi şehirlerarası ve uluslararası çapta ;  ev, işyeri ve projeli taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Şehiriçi, Yurtiçi ve Uluslararası çözüm ortaklarımızla vermiş olduğumuz kusursuz hizmet ve memnuniyet, temel prensibimizdir.

NEDEN SUNEXPRESS ?

Gazetelerin seri ilan sayfalarında, Sokaklarda ve Kamyon üzerlerinde "evden eve" yazan ve kelime sonlarında "oğlu" olarak biten yüzlerce "taşıyalım" diyenler var. Bu hizmetleri kullanan insanlardan ve bu kişilerin internetteki şikayet ilanlarından yola çıkarak, yapmış olduğumuz, uzun süreli araştırmalar neticesinde, yüzlerce hatta binlerce insanların, bu hizmetlerden mağdur olduklarını gördük. Sadece birkaç mağduriyet olarak ;  Hijyen ve sağlıklı olmayan malzemeler kullanılması, verilen sözlerin tutulmaması, işi almak için ucuz paraları teklif ettikten sonra iş bitiminde daha fazla para istemeleri ve buna benzer veya daha ileri boyutlarda pekçok şikayetler olduğunu biliyoruz.

SUNEXPRESS HİZMETİ ?

Telefon ya da e-mail yoluyla yapmış olduğunuz başvurularınıza; en hızlı şekilde

expertiz sorumlusu arkadaşımızı adresinize yönlendiriyoruz. Eşyayı yerinde görerek, hizmet formu doldurarak, yapılacak işin ;  metreküp olarak hacmi, kullanılacak malzeme, hangi boyutta araç gönderileceğini ,demontaj - montaj gerektiren eşyalar, piyano, antika yada manevi değeri olan hassas ya da aşırı hassas eşya olup olmadığı ve kusursuz hizmet verebilmek için kaç kişilik ve hangi uzmanlık konusunda ekip arkadaşları yönlendirebileceğimizin planlamasını yapıyoruz ve maliyet hesapları yapılarak, hizmetin durumuna göre en uygun fiyatı veriyoruz.

Siz değerli dostlarımızın takdiri neticesinde, taşıma işlemine onay verildikten sonra, taşıma sözleşmesi yapılarak, yapılacak işin güvence içinde olduğunu, bu sözleşmeden bir kopya sizlere vererek, tüm sözlerimizin arkasında olduğumuzu sunuyoruz.

Söz verdiğimiz günde, Söz verdiğimiz saatte, Söz verdiğimiz şekilde; uzman ekip arkadaşlarımız işe başlayarak, hizmet esnasında, verdiğimiz sözlerin arkasında olduğumuzu görebilirsiniz. Eşyanızı gören expertiz sorumlusu arkadaşımız, şehiriçi hizmetlerde, ekip başında olacak ve gerekli talimatları, ekip arkadaşlarımıza vererek, işleri organize edecektir. Siz değerli dostlarımız,  gerekli gördüğünüz takdirde, sadece expertiz sorumlusu arkadaşımızla dialog kurmak suretiyle iş akışını yönlendirebilirsiniz.

SUNEXPRESS INTERNATIONAL MOVERS tüm taşıma işlerinizde, kusursuz, zamanında ve en hızlı hizmeti, verebilmeyi amaç edinerek, uzman kadromuzla, avrupa standartlarındaki paketleme malzemelerimiz ile ; kendimizi, siz değerli dostlarımızın yerine koyarak, sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, hizmetlerimizin tüm detaylarını en kusursuz şekliyle sunarak, dünyadaki tüm kalite standartlarını araştırarak takip ederek, hizmetlerimize uygulayarak en yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz.