Antika ve Sanat Eseri Taşıma

 

" DOĞRU MALZEME KULLANIMI, DOĞRU PLANLAMA VE FARKLI EKİPMANLARIMIZLA ; ÇOK HASSAS VE PROFESYONEL HİZMET  "

ÇOK HASSAS VE MANEVİ HATIRALARINIZIN BULUNDUĞU, YILLARIN ESKİTEMEDİĞİ TABLOLARINIZ VE ÇOK KIYMETLİ EŞYALARINIZ ;  PROFESYONEL MALZEME, EKİPMAN VE KUSURSUZ PAKETLEME HİZMETLERİMİZLE, SİZ NEREDEYSENİZ ORADA HATIRLARINIZI YAŞATABİLMENİZ İÇİN HİZMET VERİYORUZ.

" TATSIZ SÜRPRİZLERE YER YOK ! "

YOLCULUK ESNASINDA SARSINTILARDAN , VARIŞ NOKTASINDA AMBALAJINDAN AÇILMA ESNASINDA GÜN IŞIĞINDAN ETKİLENMEMESİ İÇİN ; ÖZEL HAZIRLATILMIŞ, ASİT ORANI DÜŞÜK VEYA HİÇ ASİT BULUNDURMAYAN MALZEMELERİMİZ SAYESİNDE, EN KÜÇÜK TATSIZ SÜRPRİZLERE YER OLMADAN, PAKETLEME TAŞIMA VE TESLİMAT HİZMETLERİNİ GERCEKLEŞTİRİYORUZ.

KULLANDIĞIMIZ MALZEMELER , KULLANIM VE UYGULAMA SEKİLLERİ ; ÇOK HASSAS EŞYALARINIZIN, GİDECEĞİ MESAFE VE YOLCULUK ZAMANI İLE İLGİLİ OLARAK, ÇOK GENİŞ KAPSAMLIDIR. 

UZUN MESAFE YOLCULUKLARDA VE UZUN SÜRELİ DEPOLAMA HİZMETLERİ İHTİYAÇLARINIZDA, ULUSLARARASI ISPM15 STANDARTLARINDA, BAKTERİ VE NEM ÜRETMEYEN , ÖZEL İMAL EDİLMİŞ, LİFTVAN SANDIKLAR İÇİNDE MUHAFAZA EDİLEREK HİZMET SAĞLANIR. 

" HERŞEY RAHATINIZ VE KONFORUNUZ İÇİN ! "  
ULUSLARARASI TAŞINMALARINIZ ESNASINDA ; YURTDIŞINDAN TÜRKİYE'YE GETİRMEK VEYA TÜRKİYE'DEN YURTDIŞINA GÖTÜRMEK İSTEDİĞİNİZ, TARİHİ ESER NİTELİĞİNDE HASSAS VE KIYMETLİ EŞYALARINIZIN OLMASI DURUMUNDA,  ÜLKELERİN GÜMRÜK MEVZUATINA GÖRE, İLGİLİ RESMİ KURUMLARA BAŞVURU, İZİN VE HAZIRLANMASI GEREKEN EVRAKLAR TARAFIMIZDAN EKSİKSİZ YAPILIR.